8 nejlepších letišť světa

Není letiště jako letiště… a to Pražské má, zdá se, co dohánět. 😀 Abyste si mohli udělat představu, co všechno některá letiště nabízejí, sestavili jsme žebříček 8 nejlepších letišť světa.

1. DAUHÁ HAMAD – KATAR

Na letišti najdete fitness centrum, squashové kurty a krytý bazén. Nabízí široký výběr salonků, tiché pokoje a dětské zábavní zóny pro cestující v jakékoli letecké třídě. Pro ty, kteří mají delší mezipřistání, je přímo uvnitř terminálu luxusní hotel s půldenní nebo celodenní sazbou.

DAUHÁ HAMAD - KATAR - 8 nejlepších letišť světa

2. TOKIO HANEDA – JAPONSKO

Říká se, že Narita nabízí nejlepší letištní jídlo na celém světě. Mnoho letištních salonků zde nabízí přístup každému cestujícímu, bez ohledu na leteckou společnost nebo třídu letu. Letiště nabízí také sprchy, masážní a relaxační salony nebo kapslový hotel.

TOKIO HANEDA - JAPONSKO

3. SINGAPUR CHANGI

Na letišti najdete vodopády se zahradami, venkovní terasy s řadou restaurací a uvnitř haly také plavecký bazén.

SINGAPUR CHANGI

4. SOUL INCHEON – JIŽNÍ KOREA

Letiště nabízí prostorné VIP salonky a vybavení, včetně krytého kluziště, lázní a “kulturní ulice” s místní kuchyní a tanečními vystoupeními.

SOUL INCHEON

5. DUBAI INTERNATIONAL AIRPORT – SAE

Letiště nabízí jednu z největších bezcelních nákupních zón. Při čekání na další let si můžete užít zenové zahrady k odpočinku nebo jógové místnosti.

DUBAI INTERNATIONAL AIRPORT

6. MNICHOV – NĚMECKO

Letiště nabízí samoobslužné spací moduly, dětský areál, zdarma zapůjčení dětských kočárků a relaxační zóny. Na celém letišti jsou vyhrazené místnosti pro přebalování a krmení miminka v soukromí.

Mnichov

7. ZURICH – ŠVÝCARSKO

Letiště nabízí velkou rozmanitost restaurací a barů, a pokud počasí dovoluje, je k dispozici venkovní vyhlídková plošina s úžasnými výhledy na dění na přistávacích drahách.

Flughafen Zürich AG

8. LONDÝN HEATHROW – VELKÁ BRITÁNIE

Letiště Heathrow je mimo jiné známé pro svůj obchod World of Whiskeys kvůli oblíbeným ochutnávkám skotské. Nakupovat můžete také v obchodních centrech na High Street. Můžete také využít službu “rezervovat a vyzvednout”. Letiště také nabízí přespání v malém kajutovém hotelu Yotel Healthrow.

HEATHROW

Mobilní aplikace FlyAway vás upozorní na akční letenky od 250 Kč.

Stáhněte si aplikaci ve svém storu a pořiďte letenky na všechna další dobrodružství za desetinu ceny, aniž byste hnuli prstem.

Jste na počítači?
Naskenujte telefonem QR kód.


sdílejte článek

Přečtěte si také...

Praktické informace

Dovolená na Madeiře: Kolik stojí a jak ušetřit?

Madeira láká turisty ze všech koutů světa díky svým neuvěřitelným přírodním krásám, klidné atmosféře a vynikajícímu jídlu. Pokud vás dovolená na Madeiře čeká, určitě vás

Tipy na místa

6 nejkrásnějších pláží na Madeiře

Madeira je ostrov s mnoha přírodními krásami, včetně nádherných pláží, které lákají turisty z celého světa. Pokud plánujete návštěvu Madeiry a hledáte tipy na nejkrásnější